Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, emailing, emailovky

Domácí práce - emailing.cz, emailovky

Hlavní strana Kompletace propisek Balení letáků, roznášení letáků Manuální domácí práce Práce na PC Brigády pro studenty
Ruční práce Nabídka domácí práce Klikačky Emailing, emailovky Partneři Výměna odkazů


Emailing.cz, emailovky

Na internetu se dá vydělávat také tím, že budete přijímat reklamní emaily. Za každý přijatý email obdržíte malou finanční částku na váš účet. Částka není sice velká, ale je to výdělek bez námahy. A váš zisk poroste s tím, kolik přivedete do systému nových lidí.

1. emailing.cz

Registrace se skládá ze sedmi sekcí, které se nacházejí na několika registračních stránkách

  1. o doporučujícím - referal *
  2. základní informace *
  3. kontaktní informace *
  4. stav *
  5. vlastnosti *
  6. zájmy * *
  7. doplněk

Údaje označené červenou hvězdičkou * jsou údaje, jejichž vyplnění je nezbytné.
Údaje označené zelenou hvězdičkou * jsou údaje, které zvyšují případné odměňování.

Za každý přijmutý email získáváte minimálně 0,10 Kč. Za každou * vyplněnou sekci získáte vyšší odměnu za příjem e-mailů do Vaší emailové schránky. Jedna řádně vyplněná sekce = 0,10 Kč v přijmutém e-mailu.
Všechna vyplněná pole ve všech sekcích = 0,50 Kč za přijmutý e-mail.

Budete tedy zvýhodněni, pokud uvedete i e-mailovou adresu doporučujícího člena - tzv. partnera. Tento člen bude spravedlivě odměněn. Není možné uvést email někoho, kdo není členem emailingu, tedy i Váš vlastní, právě registrovaný.
Pokud bude mít i Vy zájem získávat další členy, budete odměňováni stejným způsobem. Pro Vás to znamená 0,10 Kč za e-mail zaslaný na každého člena až do třetí úrovně. Více najdete v podmínkách o partnerství.

Cena "0,50 Kč" (při vyplnění všech údajů) je cena minimální - garantovaná. Některé e-maily Vás na svém konci, v patičce emaliu, vyzvou k potvrzení o doručení emailu. Pokud kliknete na uvedený odkaz, dojde tak k potvrzení o doručení a započítání částky za doručený email. My tak víme, že jste stále aktivním členem. Pokud odkaz pro potvrzení o doručení v emailu není uveden, je Vám částka za doručený email automaticky započítána.

Registraci na emailing.cz provedete po kliknutí na následující banner:

Napřed však důležité upozornění: peníze za příjem emailu od emailing.cz obdržíte po kliknutí na odkaz na konci každého emailu, který obdržíte. ("Pro potvrzení přijetí e-mailu musíte kliknout na tento odkaz."). Nezapomeňte prosím proto vždy kliknout na tento odkaz

Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti
Získejte peníze za příjem emailů a SMS od české společnosti.

Důležité upozornění: peníze za příjem emailu od emailing.cz obdržíte po kliknutí na odkaz na konci každého emailu, který obdržíte. ("Pro potvrzení přijetí e-mailu musíte kliknout na tento odkaz."). Nezapomeňte prosím proto vždy kliknout na tento odkaz
Přivýdělek | Práce na doma

Prověřená domácí práce - inzertní server plný nabídek práce na doma.Šperky, bižuterie SBS Trade,Nakupujte s doživotní slevou, vydělávejte s námi!

Domácí Práce | Práce doma | domácí práce | Práce z domova | Práce v zahraničí | parfémy Parfemland.cz | Praca v zahranici | Strukturovaný životopis vzor | Hledám práci | Úřad práce – volná místa