Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Balení letáků domácí práce - nabídka práce na doma z domova

Hlavní strana Kompletace propisek Balení letáků, roznášení letáků Manuální domácí práce Práce na PC Brigády pro studenty
Ruční práce Nabídka domácí práce Klikačky Emailing, emailovky Partneři Výměna odkazů


Domácí práce balení letáků - práce na doma

Balení letáků je celkem často vyhledává domácí práce. Jedná se o fyzicky nenáročnou manuální práci na doma, která je vhodná pro takřka pro všechny věkové skupiny, jako jsou studenti, ženy nebo muži na mateřské dovolené, starobní důchodci, invalidní důchodci, krátkodobě i dlouhodobě nezaměstnaní.

Balení letáků je typem domácí práce, kde se dbá spíše na manuální zručnost resp. rychlost a grif než na vysokou kvalifikaci a praxi.

Balení letáků jde rozdělit na dvě skupiny balení.

V první skupině se balí letáky jednoho typu např. jeden leták na určitý produkt od jedné firmy, který se následně zabalí do obálky, kterou buďto odesíláte sami nebo si pro ni přijede poštovní kurýr od Vašeho zaměstnavatele pro domácí práce.

V druhé skupině se balí letáky více typů např. tři letáky od různých firem na různé produkty. Nejedná se o klasickou kompletaci, protože z různých letáků neděláte pouze jeden. Zabalené letáky stejně jako v prvním případě odesíláte sami na základě dodaného seznamu nebo si přijede kurýr, který je zaveze zpátky do firmy, se kterou máte nasmlouvané domácí práce.

Firmy rády využívají balení letáků jako domácí činnost, jelikož v určitých případech nelze nasadit automatizační techniku pro balení letáků nebo by byla značně finančně nákladná a neefektivní. Zadání domácí práce je ve většině případů zadáváno úkolově, tzn., nejedná se o hodinovou sazbu za domácí práci, např. za zabalení určitého počtu letáků dostane domluvenou výši finanční odměny a je jedno jestli letáky budete balit ráno nebo večer, avšak i firmy mají svoje dodací termíny, proto i s Vámi proběhne dohoda, odkdy dokdy bude firma potřebovat letáky kompletně zabalené.

U balení letáků je nutné dávat pozor, abyste se nepořezali o papír, což není sice tragické, ale nepříjemné a bolestivé s dlouhodobějším účinkem hojení. Balení letáků jako domácí práci by se měli vyhýbat lidé s alergií nebo astmatickými problémy, jelikož jsou letáky většinou čerstvě dovezeny z komerční tiskárny a neúplně doschlá barva může způsobit slabším jedincům například i dýchací problémy.

Balení letáků je celkem slušně placená domácí práce, která je řešena převážně formou brigády nebo dohodě o pracovní činnosti.

Balením letáků můžete obohatit nebo stabilizovat Váš rodinný rozpočet, než řešit například finanční nedostatek nebo momentální finanční nezávislost nebankovní půjčkou či úvěrem. U balení letáků můžete být i celá rodina a společně u stolu rozvíjet či upevňovat sociální komunikační kanály.


Chcete dostávat nabídky práce z vašeho nebo libovolného jiného regionu emailem ? Klikněte zde
Přivýdělek | Práce na doma

Prověřená domácí práce - inzertní server plný nabídek práce na doma.Šperky, bižuterie SBS Trade,Nakupujte s doživotní slevou, vydělávejte s námi!

Domácí Práce | Práce doma | domácí práce | Práce z domova | Práce v zahraničí | parfémy Parfemland.cz | Praca v zahranici | Strukturovaný životopis vzor | Hledám práci | Úřad práce – volná místa