Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Domácí práce manuální - nabídka práce na doma, z domova

Hlavní strana Kompletace propisek Balení letáků, roznášení letáků Manuální domácí práce Práce na PC Brigády pro studenty
Ruční práce Nabídka domácí práce Klikačky Emailing, emailovky Partneři Výměna odkazů


Domácí manuální práce - práce na doma

Domácí manuální práce se těsně prolínají ručními domácími pracemi. Hlavní rozdíl spočívá v klasifikaci práce. Manuální domácí práce je taková práce, při které produkuje zaměstnanec nějaký výrobek, kompletuje výrobek, prostě a jednoduše záleží na jeho zručnosti než na intelektové odbornosti, které jsou spíše používány u ručních pracích.

Výroba výtvarných ozdob

Nad rámec kompletačních prací se mezi manuální práce řadí výroba výtvarných ozdob. Pro tuto činnost je důležitá zručnost a klidná povaha. Mezi výtvarné ozdoby se nejvíce řadí výroba vánočních ozdob a velikonočních kraslic, mimo sezónní zboží se může jednat o různé dřevěné skládací mini hračky, ozdoby ze sádry. slámy, staniolu nebo moduritu.

Ve většině případů se nejedná o kreativní a spontánní pracovní činnost, pracovníci vyrábějí ozdoby dle dodaných předloh podle časového plánu.

Během sezón resp. v přípravě na sezóny jako jsou Vánoce nebo Velikonoce jsou výdělky vyšší než během zbytku roku.

Výroba keramických nádob

Výroba keramických nádob je lehce i více kreativní forma manuální domácí práce, kde podle návodu (postupu) vyrábíte ručně zhotovené keramické výrobky všeho druhu (hrnečky, talířky, květináče, truhlíky). Tento typ domácí práce neplní pouze funkci přivýdělku do rodiny nebo zlepšení finanční situace, ale plní i funkci vyplnění volného času. Tuto celkem jednoduchou a zábavnou činnost si můžete oblíbit a docílit toho, že z domácí práce se stane váš koníček (hobby) a ještě si přivyděláte, časem třeba zjistíte, že Vám forma pouze domácí manuální práce nevyhovuje a otevřete si vlastní keramickou dílnu.

Křížkové vyšívání

Křížkové vyšívání je jedna z nejstarších forem domácí manuální práce, využívané na území České republiky. Tato činnost je vhodná zejména pro starší generace, pro které bylo křížkové vyšívání běžnější záležitostí. Jedná se o výrobu křížkových výšivek a motivů včetně kompletace do dřevěných nebo kovových ozdobných rámečků. Předlohy včetně návodu dodává poskytovatel domácí manuální práce.

Jste-li alespoň trošku zruční, chcete se přiučit novým věcem, a současně bez půjčky nebo úvěru navýšit Váš rodinný rozpočet jsou domácí manuální práce právě tím co by Vás mohlo uspokojit.


Chcete dostávat nabídky práce z vašeho nebo libovolného jiného regionu emailem ? Klikněte zde
Přivýdělek | Práce na doma

Prověřená domácí práce - inzertní server plný nabídek práce na doma.Šperky, bižuterie SBS Trade,Nakupujte s doživotní slevou, vydělávejte s námi!

Domácí Práce | Práce doma | domácí práce | Práce z domova | Práce v zahraničí | parfémy Parfemland.cz | Praca v zahranici | Strukturovaný životopis vzor | Hledám práci | Úřad práce – volná místa