Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Blansko, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Blansko
Požadovaná profese:

nástrojař

  Nástrojaři (72221)
Pracoviště a kontakty
  Firma: ALUPRESSING - slévárna, s.r.o., IČ 29181046,
  Pracoviště: Pražská č.p. 1602/7, 678 01 Blansko 1, Blansko
  Komu se hlásit: Ivana Pernicová, tel.: +420 777 155 532, e-mail: pernicova(a)alupressing.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Zkrácený
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  Pracovní poměr: od 24.1.2014
  Mzdové rozpětí: od 80 Kč
  Vhodné pro: Absolventy středních škol
Poznámka k volnému místu: !! Zkrácený prac. úvazek - cca 3 hod. denně !!
Vyučení: nástrojař, praxe vítána.
Náplň práce: práce zahrnuje opravy a údržbu forem.
Mzda 80,- Kč/hod.
V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete všechny požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email: pernicova@alupressing.cz. Do předmětu zprávy uveďte: Společnost ALUPRESSING - slévárna s.r.o. - nástrojař.
Budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří postoupí do užšího výběru.
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Blansko

Úsekový technik provozu Blansko - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou Operátor call centra prodeje služeb
projektant hydrauliky řidič mezinárodní kamionové dopravy
kontruktér/ka fyzioterapeut/ka
recepční lektor/ka německého jazyka
lektor/ka anglického jazyka nástrojař
odlévač řidič motorových vozidel - řidič autobusu - oblast VYŠKOVSKO
pokojská týmový manager
obchodní zástupce telefonista/ka
manažer/ka střediska realizace staveb manažer obchodní skupiny
vedoucí dispečer - energetika obchodník/ce

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Blansko

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu