Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Brno-venkov, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Brno-venkov
Požadovaná profese:

Všeobecná účetní

  Odborní účetní všeobecní (33131)
Pracoviště a kontakty
  Firma: SMERO, spol. s r.o., IČ 25527886
  Pracoviště: Stará pošta 1/980, 66461 Rajhrad, Rajhrad, okr. Brno-venkov
  Komu se hlásit: Lenka Prokešová, e-mail: prokesova.l(a)smero.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  Pracovní poměr: od 1.3.2014
  Mzdové rozpětí: od 15 000 Kč do 25 000 Kč
  Vhodné pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Poznámka k volnému místu: VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ
PRO NAŠI ÚČTÁRNU HLEDÁME KVALIFIKOVANOU POSILU,ZA KTEROU BUDOU VIDĚT SPRÁVNÉ A RYCHLÉ VÝSLEDKY. HLEDÁME PRACOVNÍKA V ÚČETNICTVÍ KOVANÉHO A S PRAXÍ.
JE ÚČETNICTVÍ OBOR, KTERÝ VÁS NAPLŇUJE, KDE MÁTE ZÍSKANÉ ZKUŠENOSTI A RÁDI BYSTE JE ZÚROČILI V NAŠÍ ROSTOUCÍ FIRMĚ?
TAK MOŽNÁ VOLNÉ MÍSTO BUDE PRÁVĚ VAŠE!
JSME PŘEDNÍ ČESKOU SPOLEČNOSTÍ, PŮSOBÍCÍ OD ROKU 1998 V OBLASTI DODÁVEK KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB FIRMÁM A INSTITUCÍM. HLAVNÍM ÚČELEM NAŠÍ FIRMY SMERO, spol. s r.o. JE USPOŘIT ZÁKAZNÍKOVI JEHO NÁKLADY, ZJEDNODUŠIT A ZPŘÍJEMNIT JEHO NÁKUP.
POZOR: Hledáme odborníka tohoto oboru znalého! Součástí výběrového řízení bude mimo pracovního dotazníku i test připravený daňovým poradcem. Nehledáme ty co se snadno a rychle vzdávají!
Náplň práce:
Práce na DPH, podílení se na činnostech účetní agendy
Účtování majetku a odpisů
Individuální úkoly zadané nadřízenými

Požadujeme:
Praxe podmínkou
Znalost práce na PC - MS Office
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
Stabilní práci se spravedlivým ohodnocením
Vaše práce bude vidět na růstu firmy
Kolektiv, který táhne za jeden provaz
Pracovní smlouva, hlavní pracovní poměr

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba: Lenka Prokešová mail: Prokesova.L@smero.cz
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Brno-venkov

programátor a obsluha CNC stroje pro výrobu eurooken skladník-manipulant
Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) (26355) Technik pro úpravny vody
Řídící pracovníci v průmyslové výrobě (1321) řidič MKD
Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních (91123) Odborný pracovník v potravinářství - uživatelská podpora pekárenského informačního systému
Detektiv - Kuřim Kontrolor Kvality
Operátor vstřikovacího zařízení vedoucí technolog
tiskař - velkoplošný digitální tisk Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech (7522)
zpracování, řidič, údržbář Pomocní kuchaři (51203)
Číšníci a servírky (51310) Vedoucí účetní
Všeobecná účetní Skladník

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Brno-venkov

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu