Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Chrudim, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Chrudim
Požadovaná profese:

KONTROLOR 3D měření

  Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)
Pracoviště a kontakty
  Firma: DAKO-CZ, a.s., IČ 46505091
  Pracoviště: Budovatelů 323, 538 43 Třemošnice, Třemošnice, okr. Chrudim
  Komu se hlásit: Marcela Rulcová, personální referent, tel.: +420 469 617 521, e-mail: personalni(a)dako-cz.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Třísměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 1.2.2014
  Mzdové rozpětí: od 17 000 Kč
  Vhodné pro: Absolventy středních škol
  Další informace: Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.
Nabízené výhody: Dovolená navíc, celkem 5 týdnů
  Podnikové stravování, restauračním způsobem
  Ubytování, pronájem bytů 1+1 až 3+1
  Zvláštní prémie, dle kolektivní smlouvy
Poznámka k volnému místu: Náplň práce :
-    Kontrola dodržování technologické kázně při výrobě dílů
-    Spolupráce s pracovníky výrobního úseku a dle potřeby i s pracovníky ostatních odborů
-    Projednávání zjištěných nedostatků s odpovědným pracovníkem příslušného střediska

Požadujeme:
-    SŠ vzdělání strojní , bez praxe
-    Dobré znalosti práce na PC
-    Velmi dobré znalosti v oblasti měření a čtení strojírenských výkresů
-    Spolehlivost, samostatnost a praktický přehled
-    Zodpovědnost při plnění pracovních úkolů
-    Dobré komunikační schopnosti
-    Ochota dalšího vzdělávání
-    Nepřetržitý provoz

Nabízíme:
-     5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost pronájmu bytu
-     Perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu
-     Možnost dalšího vzdělávání( např. kurzy AJ, kurzy práce na PC a další odborné vzdělávání)
-     Práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí
-     Odpovídající finanční ohodnocení
-     Ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Chrudim

Elektrotechnik pro technický rozvoj Specialista v oblasti nákupu a prodeje technických produktů
Vedoucí samostatného výrobního provozu Detektiv - Chrudim
Detektiv - Třemošnice VÝROBNÍ ŘEDITEL/KA
Programátor(ka) NC strojů KONTROLOR 3D měření
Lektor/ka kurzu prodejních dovedností ŘIDIČ/KA sk. C + E vnitro i mezinárodní dopravy
Administrativní pracovník - pracovnice Administrativní pracovník/ce
Ostraha - vrátný/ná účetní
Kuchař - kuchařka Strážný - strážná
Lektor(ka) angličtiny montér
operátor/ka aktivního i pasivního telemarketingu Číšník - servírka

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Chrudim

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu