Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Jihlava, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Jihlava
Požadovaná profese:

týmový manager

  Specialisté (2)
Pracoviště a kontakty
  Firma: Healt Tetjana Grambalová, IČ 73533556
  Pracoviště: Healt Tetjana Grambalová - pracoviště Jihlava, Masarykovo náměstí 95/3, 586 01 Jihlava 1, Jihlava
  Komu se hlásit: Jiří Plášil, tel.: +420 777 245 367, e-mail: j.plasil01(a)gmail.com
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný nebo zkrácený
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  Pracovní poměr: od 1.2.2014
  Mzdové rozpětí: od 27 000 Kč do 34 000 Kč
Poznámka k volnému místu: Požadujeme:
-SŠ vzdělání
-cit pro obchodní činnost
-aktivní přístup se zaměřením na výsledek k dosažení zvýšení obratů
-samostatnost a zodpovědnost
-časovou flexibilitu
-odolnost vůči stresu
-řidičský průkaz skupiny B
-uživatelskou znalost práce na PC
-dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
-budování obchodní sítě
-spolupráce se stávající sítí, udržování a rozvíjení obchodních vztahů
-sjednávání objednávek, které jsou následně vykrývány z domovské firmy
-vyhodnocování prodeje a příprava plánů
-administrativa, reporting
-budování image společnosti

Nabízíme:
-zázemí stabilní prosperující společnosti
-motivační platové ohodnocení
-služební automobil

Významná zavedená společnost hledáme cílevědomé a ambiciózní obchodníky na pozici TÝMOVÝ MANAGER pro nově otevíranou sít v rámci Jihočeského kraje.
Nabízíme stabilitu dlouhodobě zavedené společnosti s kvalitní zázemím, školícím systémem, nadstandardním motivačním systémem a výhodami v podobě firemního auta pro soukromé účely, příspěvky na dovolenou a možnosti dalšího vzdělávání hrazeného firmou v rámci pracovního vztahu. Svůj životopis zašlete na: j.plasil01@gmail.com
Benefity: služební automobil pro soukromé účely.
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Jihlava

Detektiv - Jihlava Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) (4226)
PRACOVNÍK TECHNOLOGICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY automechanik
uklízeči projektový manažer
týmový manager obchodní zástupce
vedoucí technické obsluhy výroby telefonista
svářeč Hlavní účetní (24111)
Číšníci a servírky (51310) dělník ve stavebnictví - izolační práce, klempířství
montážník řidič - rozvozce
soustružník řidič nákladní dopravy
zdravotní sestra, zdravotnický asistent IT technik

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Jihlava

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu