Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Jindřichův Hradec, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Jindřichův Hradec
Požadovaná profese:

Technolog - osobní vagony

  Strojírenští technici technologové, normovači (31153)
  Počet volných míst: 2
Pracoviště a kontakty
  Firma: INDUSTRY PLANT LG a.s., IČ 46711201
  Pracoviště: Jana Pernera 159, 378 10 České Velenice, České Velenice, okr. Jindřichův Hradec
  Komu se hlásit: Ing. Renata Vodová, tel.: +420 384 358 884,601 581 594, e-mail: renata.vodova(a)legios.eu
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 20.1.2014
  Mzdové rozpětí: od 30 000 Kč
Požadované dovednosti: Práce s PC
  Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: České Velenice

Náplň práce:

- Zpracování technologických postupů a kusovníků pro jednotlivé výrobní zakázky a opravy osobních vozů, jejich optimalizace
- Zodpovědnost za stanovování způsobu oprav, tvorbu výrobně opravárenských postupů

- Zodpovědnost za kalkulace a tvorbu norem spotřeby práce a materiálu

- Zpracování projektové dokumentace

- Spolupráce s výrobou a obchodním oddělením

Požadavky a podmínky:

- SŠ/VŠ vzdělání - obor strojírenství
- praxe na obdobné pozici v oboru oprav kolejových vozidel PODMÍNKOU
- znalost technologie strojírenství

- znalost projektového řízení, plánování výroby
- znalost MS Office

- znalost programu AutoCad výhodou

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení
- zajímavé zaměstnání v prostředí strojírenské společnosti
- smlouva na dobu neurčitou
- příspěvek na stravování
, přítomnostní a věrnostní bonus

Nástup: dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.
Kontaktní osoba: Renata Vodová, tel.: 601581594, e-mail: renata.vodova@legios.eu.
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Jindřichův Hradec

prodejce v prodejně el. kol servisní technik
manažer kvality business development manager
obchodně marketingový referent referent nákupu
číšník/servírka nástrojař
obchodní manažer svářeč - metoda 141 TIG
strojní zámečník Pracovníci ostrahy, strážní (54142)
uklízeč/ka Technolog - osobní vagony
vedoucí výroby svářečský dozor
obchodně technický referent elektromechanik/elektronik kolejových vozidel
referent nákupního oddělení manipulant

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Jindřichův Hradec

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu