Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Kladno, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Kladno
Požadovaná profese:

Vedoucí čerpací stanice Praha východ

  Provozovatelé maloobchodních a velkoobchodních prodejen (5221)
  Počet volných míst: 2
Pracoviště a kontakty
  Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o., IČ 28545974
  Pracoviště: JOB LEADER CZECH s.r.o. [11], 116, 16000 Praha 6, Kladno
  Komu se hlásit: JOB LEADER CZECH s.r.o., tel.: +420 233 901 272, e-mail: praha(a)jobleader.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  Pracovní poměr: od 1.2.2014
  Mzdové rozpětí: od 18 000 Kč do 20 000 Kč
  Další informace: Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.
Poznámka k volnému místu: Náplň práce:

- řízení čerpací stanice o 4-6 zaměstnanců
(řízení obsluhy pekárny, zásobovače, prodavačů na směně)
- řešení objednávek zboží především potravinářského
- zadávání dat do PC
- komunikace s dodavateli, řízení směnnosti

Požadujeme:

- SŠ vzdělání (SOU vzdělání s větší praxí)
- zkušenosti na obdobné pozici nebo pozici provozní v prodeji potravin nebo maloobchodu
- praxe min. 2-3 roky
- organizační schopnosti, komunikativnost
- samostatnost, spolehlivost, loajálnost
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz sk. B + k dispozici vlastní automobil na cesty do práce (podmínkou)
- bydliště: cca do 15-20 km od Jesenice u Prahy

Nabízíme:

- pracovní uplatnění v zavedené, fungující společnosti
- dlouhodobé pracovní uplatnění
- práce PO – PÁ
- dobré platové podmínky
- nástup ihned, nejpozději do 20.3.2014
- pracoviště: Praha východ

Zaujala Vás pracovní pozice? Máte požadované zkušenosti a bydlíte v dojezdové vzdálenosti? Zašlete nám Váš životopis na centrální e-mail praha@jobleader.cz nebo pomocí volby odpovědět.
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Kladno

CNC programátor/operátor Inženýr kvality - junior
Horizontkář WHN 13 Realitní makléři (33340)
administrativní pracovník strážník - psovod
telefonita/ka týmový manager
Elektrikář se znalostí M a R Kuchaři (kromě šéfkuchařů) (51201)
jeřábník - manipulační dělník Obchodní zástupci (33220)
obchodní referent - obchodník Pracovníci ostrahy, strážní (54142)
řidič motorizované hlídky - psovod Ostraha objektu - psovod
Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (91121) expedient
Vedoucí čerpací stanice Praha východ CNC operátor Praha východ

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Kladno

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu