Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Kolín, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Kolín
Požadovaná profese:

Operátor/ka služeb Vodafone Czech Republic a.s.

  Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (4222)
Pracoviště a kontakty
  Firma: Kesian s.r.o., IČ 02039346
  Pracoviště: Kesian s.r.o. - Kolín - Office Park, Kutnohorská 40, 28002 Kolín 2, Kolín
  Komu se hlásit: Smart Services 4People, e-mail: kariera(a)sspcompany.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  Pracovní poměr: od 3.2.2014
  Mzdové rozpětí: od 10 000 Kč do 16 000 Kč
  Vhodné pro: Absolventy středních škol
Poznámka k volnému místu: Jsi výřečný, nadšený a pozitivně naladěný člověk? Hledáš uplatnění v zaměstnání, kam budeš chodit s radostí? Pokud jsi odpověděl ano, pak je tato práce vhodná právě pro TEBE!
Smart Services 4People by Kesian s.r.o. je marketingová a distribuční společnost zabývající se poskytováním služeb domácnostem a malým firmám. Pro náš úspěšný projekt ve spolupráci s Vodafone Czech Republic a. s. hledáme vhodné spolupracovníky na pozici telefonní operátor/ka.

Náplň práce:
Telefonní kontakt se zákazníkem
Zákaznický servis, prezentace a prodej
Profesionální přístup k pracovní náplni
Požadavky:
Výborné komunikační dovednosti a hlasový projev
Nadšení, chuť do práce, "tah na branku"
Zodpovědnost a spolehlivost!!!
Praxe s kontaktem se zákazníky
Nabízíme:
jednosměnný provoz v centru Kolína
plný pracovní úvazek
nástup ihned
motivující finanční ohodnocení
mzdové rozpětí 10.000 - 16.000 Kč/měsíčně
pravidelná školení pro Váš rozvoj
perspektiva dlouhodobé spolupráce
práce v příjemném a mladém kolektivu v moderním prostředí
V případě zájmu o danou pozici a splnění výše uvedených požadavků zašlete svůj životopis s přiloženou fotografií na KARIERA@SSPCOMPANY.CZ. Vybrané uchazeče budeme telefonicky kontaktovat s pozvánkou na osobní pohovor.
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Kolín

Zubní lékaři samostatný výzkumný pracovník/ce v chemické laboratoři
Referent zahraničního obchodu Týmový manažer
Logistik / disponent Obchodní zástupce
Administrativní pracovnice Telefonista/ka
Technolog ve strojírenské výrobě Konstruktér přípravků
Seřizovač a obsluha číslicově řízených strojů (kromě dřevoobráběcích) Regionální manažer/ka
Zámečník Obsluha CNC frézy
Obchodní zástupce Člen výjezdové skupiny
Asistent/-ka pro zákaznický telemarketing Vodafone Czech Republic a. s. Operátor/ka služeb Vodafone Czech Republic a.s.
Operátor/ka Call Centra - Brigádně UKLÍZEČ/KA

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Kolín

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu