Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Mělník, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Mělník
Požadovaná profese:

Zahradník - školkař

  Zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách (6113)
Pracoviště a kontakty
  Firma: ARBOEKO s.r.o., IČ 27926826
  Pracoviště: Bedřicha Smetany 230, 277 42 Obříství, Obříství, okr. Mělník
  Komu se hlásit: Helena Humplová, tel.: +420 724 569 386, e-mail: personal(a)arboeko.com
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 1.2.2014 do 31.1.2015
  Mzdové rozpětí: od 10 400 Kč
Poznámka k volnému místu: Náplň práce:
- zahradnické práce v okrasné školce
- veškeré činnosti související s pěstováním stromů (sázení, řez, vyvazování, expedice)
- v sezénním období koordinace malých skupin brigádníků

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání (nejlépe zahradnický nebo zemědělský obor)
- aktivní přístup k práci, fyzická zdatnost
- řidičský průkaz sk. B a T
- praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou (poté na neurčito)
- odpovídající finanční ohodnocení
- stravování zdarma
- stabilní zázemí ve firmě s 15ti letou tradicí
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Mělník

Provozní manažer Uklízeč/ka
Pracovník expedice Pracovník na obchodním oddělení
Zahradník - školkař Technický správce
Sezónní dělník - zahradník Vrátný
Pracovník úklidu Strážný, ostraha
Vedoucí kanceláře Finanční analytik
Finanční analytik Finanční analytik
Pojišťovací a finanční poradce Pracovník výroby
Automechanik nákladních vozů Pracovník v sociálních službách v terénu
Vedoucí směny Telefonní operátorka

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Mělník

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu