Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Ostrava, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Ostrava
Požadovaná profese:

Tester/ka výpočetní techniky

  Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci (25190)
Pracoviště a kontakty
  Firma: PHOENIX SERVICE, s.r.o., IČ 28625650
  Pracoviště: PHOENIX SERVICE, s.r.o.; [763], Vratimovská 624/11, 71800 Ostrava 18, Ostrava, okr. Ostrava-město
  Komu se hlásit: Ing. Michal Cikryt, jednatel, e-mail: prace(a)phoenixcz.com
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 23.1.2014
  Mzdové rozpětí: od 10 000 Kč do 15 000 Kč
Poznámka k volnému místu: Životopisy zasílejte na: prace@phoenixcz.com

Požadujeme:

- SŠ vzdělání

- Základy A

- Dobrá znalost MS Excel

- Zodpovědnost za svěřený materiál

- Dochvilnost

- Logické myšlení

Náplň práce:

- Testování LCD monitorů a mobilních zařízení

- Balení otestovaných zařízení

- Práce s PC

Nabízíme:

- Zodpovědnou a zajímavou práci v menší organizaci zabývající se opravami výpočetní techniky.
- Možnost seberealizace.

- Finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích.
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Ostrava

Technik výtahů Údržbář/ka administrativních budov Ostrava
Projektant/ka - konstruktér/ka elektro Asistent/ka cestovního ruchu
Zdravotní sestra/bratr Strážný
Ostatní uklízeči a pomocníci (91129) Uklízeč/ka
Administrativní pracovník/ce s dánským jazykem Účetní
Projektant/ka v oboru elektro Skladník/ce - prodejce/kyně
Tester/ka výpočetní techniky Pomocný/ná účetní
Montážení dělníci GSM stanic Manipulační dělník při stěhování materiálu
Skladník/ce Asistent/ka vedoucího, správa internetového obchodu a objednávek
Obchodně-technický/á manažer/ka Strojvedoucí/Vlakvedoucí

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Ostrava

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu