Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Ostrava, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Ostrava
Požadovaná profese:

Projektant/ka - konstruktér/ka elektro

  Technici elektronici projektanti, konstruktéři (31142)
Pracoviště a kontakty
  Firma: RSBP spol. s r.o., IČ 45196508
  Pracoviště: RSBPP spol. s r.o., Pikartská 1337/7, 71600 Ostrava 16, Ostrava, okr. Ostrava-město
  Komu se hlásit: Ing. Tomáš Wyka, tel.: +420 596 252 170, e-mail: rsbp(a)rsbp.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 27.1.2014
  Mzdové rozpětí: od 20 000 Kč do 30 000 Kč
Poznámka k volnému místu: Zájemce/kyně prosíme o zaslání životopisu na adresu: rsbp@rsbp.cz do kolonky "Předmět" napište "Projektant - konstruktér elektro"

RSBP spol. s r.o., Ostrava - Radvanice, příjme pracovníka/ci na pozici PROJEKTANT/KA -KONSTRUKTÉR/KA ELEKTRO
Náplň práce:
- návrhy a řízení průběhu projektů
- tvorba výkresové dokumentace
- vytvoření dokumentace a vypracování detailů
- spolupráci při výzkumu a vývoji elektro komponentů
- jednání s klienty, podpora prodeje
- testování elektro komponentů
Nabízíme:
- zázemí prosperující společnosti
- práci na tuzemských i zahraničních projektech
- zajímavé finanční ohodnocení
- zvyšování kvalifikace
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro - slaboproud
- znalosti a zkušenosti práce s ACAD
- výhodou práce s CAD systémem v elektrotechnice (EAGLE)
- výhodou oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 § 6, 8, 10
- praxe v oboru elektro minimálně 2 roky
- zkušenosti s projektovou činností v oblasti elektro
- iniciativitu a zodpovědnost
- analytické a tvořivé myšlení
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost NJ, RJ nebo Polsky výhodou
- ŘP skupiny B
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Ostrava

Technik výtahů Údržbář/ka administrativních budov Ostrava
Projektant/ka - konstruktér/ka elektro Asistent/ka cestovního ruchu
Zdravotní sestra/bratr Strážný
Ostatní uklízeči a pomocníci (91129) Uklízeč/ka
Administrativní pracovník/ce s dánským jazykem Účetní
Projektant/ka v oboru elektro Skladník/ce - prodejce/kyně
Tester/ka výpočetní techniky Pomocný/ná účetní
Montážení dělníci GSM stanic Manipulační dělník při stěhování materiálu
Skladník/ce Asistent/ka vedoucího, správa internetového obchodu a objednávek
Obchodně-technický/á manažer/ka Strojvedoucí/Vlakvedoucí

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Ostrava

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu