Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Pardubice, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Pardubice
Požadovaná profese:

Dělník/ Dělnice ve výrobě

  Manipulační dělníci ve výrobě (93291)
  Počet volných míst: 10
Pracoviště a kontakty
  Firma: ADECCO spol.s r.o., IČ 45806403,
  Pracoviště: ADECCO spol. s r.o. - pracoviště Pardubice, Průmyslová 537, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3, Pardubice
  Komu se hlásit: Ing. Pavla Málková, DiS., e-mail: pavla.malkova(a)adecco.com, adresa: Šimkova 1224/2b, 500 03 Hradec Králové 3
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Třísměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  Pracovní poměr: od 1.2.2014
  Mzdové rozpětí: od 12 000 Kč
Poznámka k volnému místu: Pro našeho klienta,
výrobní společnost sídlící
v Černé za Bory,
hledáme vhodné
uchazeče na pozici:

Dělník ve výrobě

Náplň práce:
-    Manuální práce ve výrobě
-    Obsluha vstřikovacího lisu, termoformátovacího lisu, montáž, lepení
-    Odebírání dílů, kontrola, ukládání
-    Práce vhodná pro muže i ženy

Požadujeme:
-    dokončené SOU s výučním listem
-    ochota pracovat manuálně
-    ochota pracovat v 3 směnném provozu
-    nástup: Dohodou

Nabízíme:
-    mzda 80Kč/hod, po zaučení navýšení
-    noční směna 96Kč/hod
-    příspěvek na stravování
-    práci ve stabilní společnosti
-    smlouvu na HPP
-    dlouhodobou spolupráci

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete IHNED Váš strukturovaný životopis na pavla.malkova@adecco.com Do předmětu emailu uveďte „Dělník Pardubice“.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pokud se Vám do 3 týdnů neozveme, byla dána přednost jinému uchazeči.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Pardubice

Detektiv - Pardubice Elektrotechnik
Detektiv - Přelouč Detektiv - Holice
Dělník/ Dělnice ve výrobě Obchodní zástupce, technik pro zakázky ostrahy
LEKTOR/KA NĚMČINY ASISTENT/ KA ÚSEKU VÝVOJE
KOORDINATOR/KA V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ
FAKTURANT/KA ELEKTRIKÁŘ
POVRCHOVÁ ÚPRAVA NÁBYTKU Z MASIVU RECEPČNÍ
TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Domov Simeon
Montážní dělník VRÁTNÝ/ VRÁTNÁ
UČITELKA DO SPECIÁLNÍ LOGOPEDICKÉ TŘÍDY V MATEŘSKÉ ŠKOLE UČITELKA DO MONTESSORI TŘÍDY V MATEŘŠKÉ ŠKOLE

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Pardubice

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu