Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Příbram, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Příbram
Požadovaná profese:

Technik TPV - technolog

  Strojírenští technici technologové, normovači (31153)
Pracoviště a kontakty
  Firma: METAMAX, spol. s r.o., IČ 25021648
  Pracoviště: METAMAX, spol. s r.o. [475], Březnice 296, 26272 Březnice, Březnice, okr. Příbram
  Komu se hlásit: Ing. Petra Beranová, e-mail: petra.beranova(a)metamax.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 1.1.2014
  Mzdové rozpětí: od 2 Kč
  Vhodné pro: Absolventy středních škol
Poznámka k volnému místu: Pozice: technik TPV - technolog.
Požadavky:
SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, praxe výhodou, znalost CAD systémů (AutoCAD) výhodou, dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook), komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou, dobré organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, samostatnost.
Náplň práce:
-tvorba technické dokumentace, -zpracovávání dokumentace dle požadavků zákazníka, -komunikace se zákazníkem, výrobou a technologií, -komunikace se zahraničím, řešení problémů vznikajících při implementaci do výroby, -optimalizace pracovních a výrobních postupů včetně nových návrhů a úprav, -řešení technických a technologických problémů ve výrobě.
Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení, -moderní pracovní prostředí, -možnost dalšího profesníh vzdělávání a jazykových kurzů.
Nástup od 1.1.2014. Mzda dohodou .
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: petra.beranova@metamax.cz
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Příbram

Týmový manager/ka Stavební technik/čka přípravy výroby
Obchodní zástupce Technik telekomunikační a sdělovací techniky, PC sítě-údržba a montáž
Řidič nakladače Řidič nakladače
Štípač Plátkař
Pomocník střelmistra Pomocník střelmistra
Bagrista Bagrista
Střelmistr Pracovník/ce v sociálních službách ( denní stacionář pro seniory )
Dělník/dělnice Obsluha CNC - ohraňovacího lisu
Technik TPV - technolog Skladník dělník

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Příbram

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu