Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Sokolov, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Sokolov
Požadovaná profese:

Vedoucí výroby ( strojírenství )

  Strojírenští technici (3115)
Pracoviště a kontakty
  Firma: Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D., IČ 87522586
  Pracoviště: INSTITUT PERASPERA , Chodov 1, 35735 Chodov u Karlových Var 1, Sokolov
  Komu se hlásit: Blanka Vlčková, tel.: +420 775 188 123, e-mail: vlckova(a)institut-peraspera.cz, adresa: Májová 729, 36301 Ostrov nad Ohří
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 16.9.2013
  Mzdové rozpětí: od 40 000 Kč do 50 000 Kč
Poznámka k volnému místu: VEDOUCÍ VÝROBY
Místo výkonu práce na Karlovarsku

Požadavky:
- SŠ vzdělání (strojní obory)
- praxe na obdobné pozici ve strojírenské výrobě
- zkušenost s vedením lidí
- komunikativní znalost AJ nebo NJ

Náplň práce:
- vedení strojírenské výroby
- zodpovědnost za tým podřízených
- optimalizace výrobních procesů a návrhy nových technických řešení

Nabízíme:
- dlouhodobou pracovní perspektivu
- zázemí zahraniční rozrůstající se společnosti
- zajímavé platové ohodnocení
- systém benefitů

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám prosím svůj životopis na vlckova@institut-peraspera.cz. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14ti dnů, nebyl/nebyla jste vybrán do dalšího kola výběrového řízení.
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Sokolov

Staniční sestra s PSS IPVZ Brno Řidoč MKD
Risk manažer/ka Obchodní zástupce
Technik BOZP, PO a ŽP Zámečník, instalatér
LÉKAŘ - RENTGENOLOG Vedoucí farmaceut/ka
Gastroenterolog Lékař GYNEKOLOG/GYNEKOLOŽKA
LÉKAŘ/KA - INTERNISTA PEDIATR
PRAKTICKÝ LÉKAŘ/KA PRO DOSPĚLÉ Radiologický asistent/ka
Vedoucí výroby ( strojírenství ) ZUBNÍ LÉKAŘ/KA
Lékaři bez atestace Lékaři bez atestace
Lékaři v gynekologii a porodnictví (22123) Lékaři - chirurgické oddělení

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Sokolov

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu