Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Vsetín, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Vsetín
Požadovaná profese:

Sales manager

  Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) (2433)
Pracoviště a kontakty
  Firma: RETIGO s.r.o., IČ 60794062
  Pracoviště: Láň 2310, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1, Rožnov pod Radhoštěm, okr. Vsetín
  Komu se hlásit: PhDr. Marie Paculová, personalistka, tel.: +420 571 665 546, e-mail: personalni(a)retigo.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 1.3.2014
  Mzdové rozpětí: od 20 800 Kč
Požadované dovednosti: Práce s PC - prezentační software
  Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  Práce s PC - textový editor (Word)
  Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič
Jazykové znalosti: Angličtina - Aktivní , dobrá znalost výhodou
  Ruština - Aktivní , velmi dobrá znalost slovem a písmem
Poznámka k volnému místu: Náplň práce:
- spolupráce na naplňování prodejní a marketingové strategie společnosti
- vyhledávání a získávání nových klientů (související příprava taktických plánů)
- rozvoj a podpora získaných zákazníků
- zodpovědnost za plnění prodejních cílů na svěřených trzích
- prezentace produktu, tvorba cenových nabídek
- realizace projektů související s prodejní činností

Požadujeme:
- ukončené ÚSO nebo VŠ vzdělání
- velmi dobrou znalost RJ (slovem i písmem), znalost AJ velkou výhodou, znalost ČJ není podmínkou
- znalost práce na PC, MS Office
- praxe či zkušenost z oboru profesionální gastronomie velkou výhodou
- kreativní myšlení, organizační, komunikační a prezentační schopnosti a dovednosti, samostatnost a
zodpovědnost, iniciativu
- řidičský průkaz sk. B, praxe v řízení

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v moderní a rostoucí české firmě orientované na zahraniční trhy
- odborný růst a podporu
- pružnou pracovní dobu
- firemní benefity
- příjemné pracovní prostředí v dynamickém týmu
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš motivační dopis a životopis v ČJ + AJ v elektronické verzi na e-mail: personalni@retigo.cz, do 28.2.2014
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Vsetín

Sales manager Specialista Dokumentace
Specialista Nákupu Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR)
Provozní technik - technolog Metodici školitelé
Elektro konstruktéři Asistenti ředitele
Strojní konstruktéři Programátoři
Účetní - Místo je vytvořeno pro OZP Junior manažer/ka
Obsluha stroje na výrobu a zpracování výrobků z plastu Pracovníci úklidu a ostrahy - místo je vytvořeno pro OZP
Obchodní zástupce Obchodní zástupce
Číšník, servírka Obchodní zástupci, ambulantní prodejci
Číšníci a servírky (51310) Pomocný kuchař/ka

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Vsetín

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu