Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Vyškov, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Vyškov
Požadovaná profese:

Obchodní zástupce tiskové technologie flexotisk

  Obchodní zástupci (33220)
Pracoviště a kontakty
  Firma: GRAVITECH s.r.o., IČ 26955130
  Pracoviště: GRAVITECH s.r.o. provozovna, Tovární 592/3, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov 1, Vyškov
  Komu se hlásit: Ing. Jiří Volf, jednatel, tel.: +420 602 145 451, e-mail: jvolf(a)gravitech.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  Pracovní poměr: od 1.2.2014
  Mzdové rozpětí: od 20 000 Kč do 30 000 Kč
Poznámka k volnému místu: Požadavky: odborné znalosti technického charakteru (polygrafie, tisk, strojírenské, repro+preepres), relevantní praxe v oboru. Znalost AJ nebo NJ aktivně/komunikativně (technická zásoba), samostatnost a odpovědnost, dynamická osobnost s citem pro vedení obchodního případu, velmi dobé prezentační a vyjednávací schopnosti.
Náplň práce: prodej tiskových válců a návleků v oblasti flexotisku a aplikací laseru v oblastech Rakousko, Německo, Slovinsko, Polsko, péče o stávající zákazníky, akvizice nových potenciálních zákazníků.
Nabízíme perspektivní zaměstnání, další vzdělávání v oboru, zajímavou a různorodou práci, dobré platové podmínky, služební vůz a telefon.
Očekáváme aktivní přístup k práci, plné nasazení, loajalitu. Možnost pracovat i při studiu.
Zašlete CV na uvedenou adresu:
Gravitech s.r.o
Sámova 5, 627 00 Brno
Tel.: 602 145 451
Mail: gravitech@gravitech.cz
Web: www.GRAVITECH.cz
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Vyškov

obsluha mycí linky manager
obchodní zástupce Dělník - lešenář
Vedoucí prodejny - prodavač/ka - mechanik TOP Konzultant pro firemní klientelu
manažer prodeje výživový poradce/kyně - nutriční terapeut/ka
ŘEDITEL Řídící pracovník v oblasti obchodu, marketingu a příbuzných oblastech
Primář centra léčebné rehabilitace s lůžkovým i ambulantním oddělením Obchodní zástupce
Obchodní zástupce Manažer obchodní skupiny
Konzultant pro firemní klientelu lékař na oddělení dlouhodobě nemocných
lékař/ka na oddělení neurologie magistr/a
lékař centra léčebné rehabilitace s lůžkovým i ambulatním oddělením Obchodní zástupce tiskové technologie flexotisk

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Vyškov

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu