Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Žďár nad Sázavou, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Žďár nad Sázavou
Požadovaná profese:

TÝMOVÝ MANAGER/-KA - Žďár nad Sázavou

  Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech (1221)
Pracoviště a kontakty
  Firma: Tetjana Grambalová, IČ 73533556
  Pracoviště: Tetjana Grambalová - Strojírenská 2269/36, 591 01 Žďár nad Sázavou 1, Žďár nad Sázavou
  Komu se hlásit: Jiří Plašil, tel.: +420 777 245 367, e-mail: j.plasil01(a)gmail.com
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Pružná pracovní doba
  Pracovní úvazek: Plný nebo zkrácený
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 24.1.2014
  Mzdové rozpětí: od 27 000 Kč do 34 000 Kč
Poznámka k volnému místu: Významná zavedená společnost hledá cílevědomé a ambiciózní obchodníky na pozici týmový manager pro nově otevíranou síť v rámci Jihočeského kraje. Nabízíme stabilitu dlouhodobě zavedené společnosti s kvalitním zázením, školícím systémem, nadstandartním motivačním systémem a výhodami v podobě firemního auta pro soukromé účely, příspěvky na dovolenou a možnosti dalšího vzdělávání hrazeného firmou v rámci pracovního vztahu. Svůj životopis zašlete na: j.plasil01@gmail.com.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání, cit pro obchodní činnost, aktivní přístup se zaměřením na výsledek k dosažení zvýšení obratů, samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, řidičský průkaz skupiny B, uživatelskou znalost práce na PC, dobrý zdravotní stav
Náplň práce:
- budování obchodní sítě, spolupráce se stávající sítí, udržování a rozvíjení obchodní vztahů, sjednávání objednávek, které jsou následně vykrývány z domovské firmy, vyhodnocování prodeje a příprava plánů, administativa, reporting, budování image společnosti,
Nabízíme:
- zázemí stabilní prosperující společnosti, motivační platové ohodnocení, služební mobil
Benefity:
- služební automobil pro soukromé účely
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Žďár nad Sázavou

TÝMOVÝ MANAGER/-KA - Žďár nad Sázavou OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ - Žďár nad Sázavou
TELEFONISTA/-KA - Žďár nad Sázavou KUCHAŘ/-KA - Nové Město na Moravě
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ - Nové Město na Moravě BOWLER/-KA - ČÍŠNÍK, SERVÍRKA - Nové Město na Moravě
EXPORT MANAŽER/-KA - Velké Meziříčí MANAŽER/-KA NÁKUPU - Velké Meziříčí
FYZIOTERAPEUT/-KA - Žďár nad Sázavou OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ PRO ZAHRANIČNÍ OBCHOD - Svratka
KUCHAŘ/-KA - Studnice OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ - OKRES ŽĎÁR N.S.
FYZIOTERAPEUT/-KA - Březejc OBSLUHA CNC STROJŮ - Bohdalov
SMĚNNOVÝ MISTR PRO PRÁŠKOVOU LAKOVNU - Svratka NOČNÍ HLÍDAČ/-KA - Rokytno
ŘIDIČ/-KA - Žďár n.Sáz. TRUHLÁŘ/-KA - Bohdalov
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ ŘIDIČ/-KA DO 3.5 TUNY - Velká Bíteš

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Žďár nad Sázavou

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu