Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Zlín, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Zlín
Požadovaná profese:

Projektový manažer

  Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)
Pracoviště a kontakty
  Firma: PELZ CZ s.r.o., IČ 25527789
  Pracoviště: PELZ CZ s.r.o. - provozovna 2, Kvítkovická 1528, 763 61 Napajedla, Napajedla, okr. Zlín
  Komu se hlásit: Ing. Dagmar Zábojníková, tel.: +420 732 620 495, e-mail: administrativa(a)pelz.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
  Pracovní poměr: od 20.1.2014
  Mzdové rozpětí: od 20 000 Kč do 40 000 Kč
Poznámka k volnému místu: Požadavky: VŠ strojní nebo stavební, práce v Autocadu na velmi profesioální úrovni, konstrukční a projektové myšlení a zkušenosti, znalost MS Office na dobré úrovni, ŘP sk.B
Náplň práce: realizace zakázek stínící techniky. Implementace výrobků do projektové dokumentace. Řešení cenových nabídek a řízení projektů
Výhody: nástupní plat 20tis.Kč + prémie až do výše 100% hrubého platu, služební automobil, notebook, telefon, práce v mladém a dynamickém kolektivu
Zájemci se hlásí telefonicky, emailem, osobně na pracovišti (7:00 - 15:30)
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Zlín

Kuchař (kromě šéfkuchařů) Programátor/ka IT
DISPEČEŘI MKD Obchodní zástupci (33220)
TÝMOVÝ MANAGER MANAŽEŘI KVALITY
Projektový manažer EXPORTNÍ MANAŽER S AJ
Obchodní manažer - zákaznický servis OBSLUHA FREKVENČNÍ KALÍRNY, NÁSTROJÁŘ, SKLADNÍK
Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (83321) Stavební zámečníci
ŽELEZÁŘ KUCHAŘI
Kuchaři (kromě šéfkuchařů) (51201) Manikéři a pedikéři (51422)
UNIVERSÁLNÍ PRACOVNÍK REKREAČNÍHO AREÁLU TELEFONISTÉ
Obchodník se zaměřením na ruský trh Obchodník se zaměřením na trh EU

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Zlín

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu