Domácí práce - nabídka práce na doma, z domova, brigády

Úřad práce Ostrava, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Ostrava
Požadovaná profese:

Obchodně-technický/á manažer/ka

  Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu (12219)
Pracoviště a kontakty
  Firma: První Signální, a.s., IČ 25866907
  Pracoviště: První Signální, a.s.;, Bohumínská 368/172, 71200 Ostrava 12, Ostrava, okr. Ostrava-město
  Komu se hlásit: Ing. Michal Šlachta, tel.: +420 595 225 550, e-mail: sekretariat(a)1sig.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Pružná pracovní doba
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSV
  Pracovní poměr: od 22.1.2014
  Mzdové rozpětí: od 30 000 Kč do 40 000 Kč
Poznámka k volnému místu: Společnost První Signální, a.s. se sídlem v Ostravě hledá zaměstnance na pozici:
obchodně- technický/ká manažer/ka.
Náplň práce:
- realizace obchodních kontaktů s potenciálními a současnými zákazníky, vyhledávání možnosti uplatnění produktů společnosti na trhu
- zajištění informační zpětné vazby k úpravě a inovaci obchodní politiky a produktového managementu společnosti
- budování vztahů s klíčovými zákazníky, prezentace společnosti a produktového portfolia
- vyhledávání nových obchodních partnerů a otevření nových zahraničních trhů
- samostatný prodej
- obchodní administrativa v kanceláři, tvorba nabídek a prezentací, obchodní korespondence
Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání
- orientace v technice, elektrotechnický či elektronický směr výhodou
- obchodní duch
- základy marketingu
- zvládnuté ekonomické základy
- řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat
- znalost AJ plynule (slovem i písmem)
- znalost PL výhodou
- znalost kancelářského SW
- reprezentativní vystupování, rychlost myšlení, svědomitost, pečlivost, schopnost učit se nové věci, komunikativní schopnosti, vysoké pracovní nasazení
- kladný vztah k administrativě, vedení evidencí, záznamů a přehledů, samostatnost, spolehlivost, loajalita, trestní bezúhonnost
Pracoviště:Ostrava
Pracovní doba :40 h/týden
Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr
- pružnou pracovní dobu
- stabilitu zaměstnání v prosperující firmě
- odpovídající platové podmínky
- nekuřácké pracoviště
- příležitost pro profesionální růst
Kontaktní adresy :
První Signální, a.s., Bohumínská 368/172, 702 00 Ostrava - Muglinov, tel. 595 225 550, e-mail: sekretariat@1sig.cz
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Ostrava

Technik výtahů Údržbář/ka administrativních budov Ostrava
Projektant/ka - konstruktér/ka elektro Asistent/ka cestovního ruchu
Zdravotní sestra/bratr Strážný
Ostatní uklízeči a pomocníci (91129) Uklízeč/ka
Administrativní pracovník/ce s dánským jazykem Účetní
Projektant/ka v oboru elektro Skladník/ce - prodejce/kyně
Tester/ka výpočetní techniky Pomocný/ná účetní
Montážení dělníci GSM stanic Manipulační dělník při stěhování materiálu
Skladník/ce Asistent/ka vedoucího, správa internetového obchodu a objednávek
Obchodně-technický/á manažer/ka Strojvedoucí/Vlakvedoucí

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z regionu Ostrava

počítadlo.abz.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu